O nas

Znalezienie odpowiedniego lektora, który nauczy Cię języka obcego to często nie lada wyzwanie. Przeglądanie wielu portali, porównywanie cen, szukanie opinii, przedzieranie się przez gąszcz informacji nie ułatwia wyboru.

Dbamy, aby dostęp do najlepszych nauczycieli był
szybki i wygodny, dzięki naszej ogólnopolskiej platformie. MyLektor to portal łączący kursantów, a także szkoły językowe z lektorami. Wszystko czego potrzebujesz jest w jednym miejscu!

Prowadzisz szkołę językową?

Opisz kogo poszukujesz, jakie są Twoje oczekiwania i warunki podjęcia współpracy. Nawiąż nowe relacje z lektorami i ciesz się najbardziej wykwalifikowaną kadrą swojej szkoły językowej.

Jesteś lektorem?

Dodaj ogłoszenie z opisem usług, które świadczysz, swoich zainteresowań i specjalizacji – daj się znaleźć kursantom i szkołom językowym. Buduj swoją bazę kontaktów i klientów razem z portalem MyLektor.

Szukasz lektora?

MyLektor udostępnia Ci możliwość dodania ogłoszenia o chęci podjęcia nauki wybranego języka obcego. Napisz jakie są Twoje oczekiwania, preferencje i daj się znaleźć nauczycielowi. Sprawdź również naszą bazę lektorów i wybierz odpowiednią osobę.