FAQ

Platforma MyLektor powstała, aby łączyć lektorów z uczniami i szkołami językowymi. Umożliwia dodawanie ogłoszeń zarówno lektorom, uczniom jak i firmom poszukujących lektora języka obcego.

Z platformy mogą korzystać lektorzy języków obcych, uczniowie zainteresowani korepetycjami oraz pracodawcy, którzy chcieliby zatrudnić lektora.

Serwis ogłoszeniowy My Lektor stanowi bazę ogłoszeń z zakresu nauki języków obcych. Korzystanie z niej to przede wszystkim oszczędność czasu - uczniowie i pracodawcy mają możliwość szybkiego znalezienia oferty, który najtrafniej odpowie na ich potrzeby. Dla lektorów języka obcego jest to z kolei szansa na dotarcie do osób, które są zainteresowane nauką języka.

Nie, korzystanie z platformy MyLektor nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Zamieszczenie ogłoszenia na platformie MyLektor jest bezpłatne.

NAUCZYCIEL

MyLektor nie pobiera prowizji, a wszelkie rozliczenia odbywają się poza serwisem.

Administratorzy MyLektor weryfikują wyłącznie treść zamieszczanych ogłoszeń - przedstawienie dokumentów potwierdzających kompetencje i/lub wykształcenie kierunkowe nie jest wymagane.

Administratorzy MyLektor nie ingerują w treść ogłoszeń, stawkę ustaloną przez lektora oraz szczegóły dotyczące oferty. Zamieszczanie ogłoszenia powinny być zwięzłe i zrozumiałe dla odbiorców. Nieakceptowane jest publikowanie ogłoszeń niepowiązanych z tematyką platformy oraz zawierających błędy i/lub treści o wulgarnym charakterze.

Nie istnieją ograniczenia dotyczące liczby ogłoszeń, częstotliwości ich publikacji oraz czasu wyświetlania na platformie MyLektor.

Ogłoszenie pojawi się na platformie MyLektor po zatwierdzeniu przez administratora. Czas weryfikacji i akceptacji ogłoszenia wynosi zazwyczaj 24 godziny.

UCZEŃ

Każdy lektor zamieszczający ogłoszenie na platformie udostępnia swoje dane kontaktowe. Platforma MyLektor nie pośredniczy w kontakcie z wybranym lektorem.

Nie, usunięcie konta z platformy lub zrezygnowanie ze współpracy z wybranym lektorem nie wiążę się z żadnymi konsekwencjami.

Administratorzy MyLektor nie nadzorują pracy lektorów zamieszczających ogłoszenia i nie mają wpływu na czas odpowiedzi.

Chociaż lektorzy korzystający z platformy określają cenę za jedną lekcję, nie ma żadnych przeciwwskazań do nawiązania dłuższej współpracy - uczeń sam ustala, jak długo chce korzystać z usług lektora języka obcego.

Ogłoszenie zamieszczone na platformie MyLektor jest widoczne zarówno dla użytkowników platformy, jak i osób niezarejestrowanych.

FIRMA

Tak, wśród lektorów publikujących ogłoszenia na platformie są osoby, które poszukują stałego zatrudnienia. Szczegółowe informacje dotyczące współpracy należy ustalić, kontaktując się z wybranym lektorem języka obcego.

Tak, MyLektor jest platformą, na której właściciele firm mogą zamieszczać ogłoszenia dotyczące oferty (kursów językowych, lekcji indywidualnych). Ogłoszenie nie musi dotyczyć poszukiwania lektora języka obcego.

Nie, firma nie ponosi żadnych kosztów za zamieszczenie ogłoszenia na platformie MyLektor.